60-годишен се напи и подкара “Пежо” в “Дружба”

piqn

Бързо производство е образувано в Първо РУ – Плевен за управление на автомобил след употреба на алкохол. Около 04:10 часа на 16 февруари в ж.к „Дружба“ в областния град бил проверен 60-годишен, който се придвижвал с „Пежо“. Направеният тест за алкохол с техническо средство отчел над 1.2 промила. Издаден е талон за медицинско изследване и е взета кръвна проба за химически анализ. Водачът е бил задържан за срок до 24 часа по ЗМВР. Уведомена е Районната прокуратура в Плевен и работата продължава разследващ полицай.

Споделете:

Прочетете също

Община Червен бряг изпрати своите абитуриенти с тържествена церемония (СНИМКИ)

Община Червен бряг изпрати своите абитуриенти с тържествена церемония (СНИМКИ)

За трета поредна година Община Червен бряг превърна абитуриентските вечери в празник на младостта, надеждата …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *