58-годишен от Червен бряг откраднал оставен без надзор мобилен телефон “Айфон 10”

АЙФОН
Снимката е илюстративна

Полицейско разследване на служители от РУ Червен бряг е установило, че 58-годишен от Червен бряг на 24 август взел оставен без надзор мобилен телефон „Айфон 10“ на маса пред заведение в магазин в града. Сигнал за престъплението е постъпил от собственичката в полицията вчера в 15:50 часа. Извършителят е направил самопризнания за механизма и начина, по който е откраднал телефона. Вещта, обект на престъплението, е предадена с протокол за доброволно предаване и се намира на съхранение в РУ – Червен бряг. 58-годишният е задържан с полицейска мярка за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл.194, ал.1 от НК. Сезирана е РП – Плевен. Работа по случая продължава разследващ полицай.

Споделете:

Прочетете също

С много настроение бе открито „Забавно лято“ в село Асеновци

С много настроение бе открито „Забавно лято“ в село Асеновци

С усмивки, добро настроение и много детски ентусиазъм стартираха летните занимания „Забавно лято“ към НЧ …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *