58-годишен открадна мобилен телефон във влак

telefon

Разследване на служители от РУ Червен бряг е установило, че 58-годишен е откраднал мобилен телефон, по време на пътуване с влак. Сигнал за престъплението е постъпил на 29 май в 04:37 часа. Извършителят е слязъл на гарата в Червен бряг. Незабавно е бил проверен от полицейски служители, на които предал инкриминираната вещ, обект на кражба от купе в бързия влак за София. 58-годишният е задържан за срок до 24 часа. Сезирана е РП – Плевен.

Споделете:

Прочетете също

Община Плевен отличи с почетен плакет младата шахматна надежда Калоян Йолов

Община Плевен отличи с почетен плакет младата шахматна надежда Калоян Йолов

С почетен плакет на кмета на Община Плевен днес в местната управа бе отличен третокласникът …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *