33-годишна е задържана в Плевен за палеж на контейнери за смет

pozhar otpadyci

33-годишна е задържана в Плевен за палеж на контейнери за смет. В нощта на 14 май срещу 15 май в РСПБЗН – Плевен са получени сигнали за горящи контейнери за отпадъци. Към местопроизшествията незабавно са изпратени огнеборци за локализиране на пламъците. Първият сигнал е постъпил в 23:38 часа за горящи пластмасови контейнери на плевенските улици „Алеко Константинов“ и „Георги Домусчиев“. Пламъците са ликвидирани своевременно, като е предотвратено разпространението на огъня към паркирани автомобили и близки сгради. В 01:57 часа е получен втори сигнал за запалени контейнери в същия район – улица „Алеко Константинов“. И този пожар е бил овладян от изпратения екип. Унищожени са шест контейнера. След предприети оперативно – издирвателни действия служители при Първо РУ – Плевен са установили и задържали 33-годишна, съпричастна към деянието. Работата по случая продължава.    

Споделете:

Прочетете също

Георги Кандев напуска МВР

Георги Кандев напуска МВР

Днес напускам МВР. Да избирам между поста и принципите си е невъзможно. Да обещавам действия, …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *