Едно момче от Червен бряг спечелило сърцата на публиката.

Роден е в град Червен бряг на 9 юни 1981 г.Израснал е в град Роман, има брат и сестра. Тренирал е таекуондо.
През 2003 г. завършва в НАТФИЗ „Кръстьо Сарафов“ специалност „Актьорско майсторство“. След завършване на висшето си образование служи в Българската армия 6 месеца.
След 2008 г. играе на сцената на Театър „София“. Става по-известен с ролята си на Камен в българския сериал „Стъклен дом“. Може да се види и на сцената на Театър 199 в постановките „Гарванът“ от Калина Попянева и „Госпожица Юлия“ от Аугуст Стриндберг. И в още много други пиеси, филми и сериали – „ Дървото на живота“, „Господин Х и морето“, „Братя“.
Няколко години е гласът на Fox Life от стартирането му в България през 2005 г., а от 2012 г. е гласът на Fox.
През пролетта на 2016 г. побеждава в шоуто за имитации “Като две капки вода” по Нова ТВ. Става любимец на публиката с имитацията си на Емил Димитров на песента „Ако имах чук“. https://www.vbox7.com/play:caa3223ed0