Учители от ДГ “Слънце” – град Левски представят свои научни разработки

IMG 4933

След впечатляваща защита на научните си разработки за получаване на Първа професионална квалификационна степен, старши учителите  Катя Ганчева и  Снежина Любенова получиха от изпитната комисия с председател проф. дн. Димитър Веселинов – директор на Департамента за информация и усъвършенстване на учители / ДИУУ/ , специална покана за участие в XIV Международен есенен форум. Конференцията се организира от ДИУУ и в сътрудничество със Софийски университет „Св. Климент Охридски“, Фондация Научни изследвания – МОН, Национално издателство „Азбуки“, Издателство „Просвета“. На 05.12.2024г. педагозите от Детска градина „Слънце“, гр. Левски представиха своите експериментални изследвания в областта на математиката пред академичната общност на Софийския университет. Предоставената възможност за участие на този научен форум доказва високият професионализъм, с който работят учителите в името на децата и утвърждаването на авторитета

на детското заведение

Споделете:

Прочетете също

13 юни – Световен ден на безвъзмездното кръводаряване и Ден на донора 

13 юни – Световен ден на безвъзмездното кръводаряване и Ден на донора 

13 юни е Световен ден на безвъзмездното кръводаряване и Световен ден на донора. Чества се …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *