
Днес, 27-ми март, е изписана жената, която беше лекувана в УМБАЛ “д-р Георги Странски” – Плевен, от коронавирус. Това съобщи пиарът на болницата Момчил Цветков. Тя не е имала съпътстващи заболявания и състоянието ѝ по време на приема не е било тежко.
От всички 8 заразени с коронавирус и приети на лечение в УМБАЛ “д-р Г. Странски”, трима са успешно излекувани. От останалите 5-ма болни, двама са на домашно лечение и под постоянен медицински надзор. Трима са лежащо болни, като състоянието им не е тежко за момента, информира М. Цветков.
Плевен прес | Новини и актуална информация Плевен Новини и актуална информация от Плевен, региона, България и света.