Трети излекуван от коронавирус в УМБАЛ – Плевен

ВИРУСИ 4
Снимката е илюстративна.

Днес, 27-ми март, е изписана жената, която беше лекувана в УМБАЛ “д-р Георги Странски” – Плевен, от коронавирус. Това съобщи пиарът на болницата Момчил Цветков. Тя не е имала съпътстващи заболявания и състоянието ѝ по време на приема не е било тежко.

От всички 8 заразени с коронавирус и приети на лечение в УМБАЛ “д-р Г. Странски”, трима са успешно излекувани. От останалите 5-ма болни, двама са на домашно лечение и под постоянен медицински надзор. Трима са лежащо болни, като състоянието им не е тежко за момента, информира М. Цветков.

Споделете:

Прочетете също

Плевен: Ул. „Втора Задгарова“ остава без вода до 19 ч.

Плевен: Ул. „Втора Задгарова“ остава без вода до 19 ч.

Актуална информация Поради удължаване на ремонтните дейности по ул. „Втора Задгарова“ в град Плевен, водоподаването …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *