С детски поздрав за Великден започна заседанието на Общински съвет – Плевен на Велики четвъртък

velicden 1
Всеки съветник получи за подарък великденски сувенири. Снимка – Пресцентър Общински съвет

С великденски поздрав от Центъра за работа с деца започна днешното заседание на Общински съвет – Плевен. Преди началото на сесията всеки един от съветниците получи за подарък великденски сувенири с пожеланието за здраве и светли великденски празници.

Празничните символи са изработени от децата в кръжока „Вълшебна ножичка“ с ръководител Даниела Вълова при ЦРД – Плевен и бяха раздадени на съветниците от 9-годишната Алисия Бочева – ученичка в СУ „Христо Смирненски“. Третокласничката поздрави в залата и от името на всички деца в кръжока.

От страна на Общинския съвет председателят Мартин Митев благодари на Алисия и приятелите й в кръжока за поредната приятна изненада и им пожела да растат здрави, умни и с радост да посрещнат Великден със семействата си. В духа на предстоящия празник за всяко дете имаше подарък.

ОбС – Плевен

Споделете:

Прочетете също

Гараж горя в Плевен

Гараж горя в Плевен

На 27 април в 20:50 минути е постъпил сигнал за пожар в гаражно помещение в …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *