Начало | Спорт | Спартак (Плевен) взе точка на „Българска армия”

Спартак (Плевен) взе точка на „Българска армия”

Отборите на ЦСКА-София 2 и Спартак (Плевен) завършиха наравно – 1:1 в среща от 22-ия кръг на Втора Лига. Кевин Осей откри резултата за плевенчани в 53-ата минута, а Румен Руменов изравни за „червените” десет минути преди края на срещата. Две попадения на Тонислав Йорданов от състава на домакините бяха отменени заради засади, а в заключителните секунди на мача Григор Долапчиев от отлична позиция пропусна да донесе победата на  гостите.

След 22 изиграни кръга Спартак се намира на тринадесета позиция в класирането на Втора лига с актив от 26 точки.

Следващата среща на плевенчани  ще се състои тази събота (8 април) от 17:00 часа, когато възпитаниците на Александър Георгиев посрещат на стадион „Плевен” третия във временното класиране тим на Витоша (Бистрица).