Начало | Новини | Пълното класиране във Втора лига след разгромната загуба на Спартак в София

Пълното класиране във Втора лига след разгромната загуба на Спартак в София

Снимка на topsport.bg

Тимът на Спартак (Плевен) загуби гостуването си в София на отбора на ЦСКА 1948 с разгромното 1:7. Два от головете за домакините дойдоха в края на първото полувреме, като едно от тях дори бе дело на бившия “спартаклия” Васил Шопов. Втората част последва атака след атака пред вратата на плевенчани, като почетното попадения за тях дойде след отлично изпълнена от Раденцов дузпа в 60. минута. След този разгром тимът на ЦСКА 1948 се стабилизира в челото на класирането, а Спартак остава закотвен в неговото дъно.