Преди 26 години Майкъл Джексън е обявен за изпълнител на хилядолетието

MJ

На 10 май 2000 г. по време на церемония на Световните музикални награди принц Алберт от Монако връчва отличието „Изпълнител на хилядолетието“ на Майкъл Джаксън. Шоуто се провежда в Монте Карло.

Кралят на попа изпълнява вечния си хит “Beat It”, след което получава наградатa. Той благодари на Световните музикални награди и феновете си и се зарича:

“Все още не сте видели нищо“.

Джексън напуска Монако на 12 май.

Споделете:

Прочетете също

Георги Кандев напуска МВР

Георги Кандев напуска МВР

Днес напускам МВР. Да избирам между поста и принципите си е невъзможно. Да обещавам действия, …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *