Пострадалите при катастрофата до село Българене се стабилизират

полиция 4415036837211718103 original 2

Двамата пътници, които пострадаха вчера, 2 август, при катастрофа на главен път Е 83 до село Българене

се възстановяват. Мъжете на 54 и 23 години бяха откарани в плевенска болница. “Пежо”-то, в което са се возили, се е ударило в товарен автомобил „МАН“ вчера около 14:30 часа.

Съдействие на място са оказали пожарникари от Левски.

Двамата водачи не са употребили алкохол.

Уведомен е прокурор и е образувано досъдебно производство.

Споделете:

Прочетете също

Кметът на Искър: Настоявам за безкомпромисно разследване и законът да бъде приложен с цялата си строгост

Кметът на Искър: Настоявам за безкомпромисно разследване и законът да бъде приложен с цялата си строгост

Във връзка с трагичния инцидент, който се случи в гр. Искър, изразявам своите най-дълбоки съболезнования …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *