
Стотици плевенчани и гости на града се включиха в подготвената от Община Плевен програма по повод Празника на града – 15 май.



Във втората концертна вечер на 14 май, на сцената на пл. „Възраждане“ под неспирните аплодисменти на публиката първи излязоха FYRE & DJ THEO.


След тях изпълниха най-обичаните си песни музикантите от рок група „Д2“ с Дичо Христов.

Празничните прояви продължават и тази вечер. От 20:00 ч. е концертът на Александър Колев и приятели на сцена „Каскада“, а от 21:00 ч. на сцената на пл. „Възраждане“ започва концерт на Владимир Ампов – Графа.
Плевен прес | Новини и актуална информация Плевен Новини и актуална информация от Плевен, региона, България и света.