Плевен празнува: Стотици пяха заедно с FYRE & DJ THEO и D2 с Дичо (СНИМКИ)

2 1 2

Стотици плевенчани и гости на града се включиха в подготвената от Община Плевен програма по повод Празника на града – 15 май.

class="wp-block-image size-large">3 1 2

5 1

7

Във втората концертна вечер на 14 май, на сцената на пл. „Възраждане“ под неспирните аплодисменти на публиката първи излязоха FYRE & DJ THEO.

18

19

След тях изпълниха най-обичаните си песни музикантите от рок група „Д2“ с Дичо Христов.

21

Празничните прояви продължават и тази вечер. От 20:00 ч. е концертът на Александър Колев и приятели на сцена „Каскада“, а от 21:00 ч. на сцената на пл. „Възраждане“ започва концерт на Владимир Ампов – Графа.

Споделете:

Прочетете също

Георги Кандев напуска МВР

Георги Кандев напуска МВР

Днес напускам МВР. Да избирам между поста и принципите си е невъзможно. Да обещавам действия, …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *