Официално: Удължават до 30-ти септември епидемичната обстановка

КОВИД
Снимка – интернет.

Със свое решение от днес, 26-ти август, Министерският съвет е е удължил противоепидемичната обстановка в страната до 30-ти септември.

За сега не се предвиждат нови мерки срещу разпространението на коронавируса. Остават задължителните такива упоменати в досегашните заповеди на Министерството на здравеопазването.

Споделете:

Прочетете също

Кметът на Искър: Настоявам за безкомпромисно разследване и законът да бъде приложен с цялата си строгост

Кметът на Искър: Настоявам за безкомпромисно разследване и законът да бъде приложен с цялата си строгост

Във връзка с трагичния инцидент, който се случи в гр. Искър, изразявам своите най-дълбоки съболезнования …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *