Масово меле и преследване с коли по улиците на Койнаре

buhalka boi

Тази нощ в 00.25 часа в полицията в Червен бряг е постъпил сигнал за масово сбиване в град Койнаре. На място е изпратен екип от районното управление. Установено е, че първо е започнало сбиване, после е имало и преследване с автомобили по улиците на град Койнаре. След ПТП между „БМВ“ и „Ауди“, пътниците и водачите излезли от колите и продължили боят. 48-годишен е транспортиран в болница в Плевен, където е диагностициран с черепно – мозъчна травма и фрактура на ръката. Няма опасност за живота му. Водачите на двата автомобила са изпробвани за алкохол, като пробите са им отрицателни. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл.129 от НК. Сезирана е РП – Плевен.

Споделете:

Прочетете също

Плевенската прокуратура разледва нов вид измама с изкуствен интелект

Плевенската прокуратура разледва нов вид измама с изкуствен интелект

Под ръководството на Районна прокуратура-Плевен се провежда разследване по повод сигнал от жена, на 62 …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *