Запалиха контейнер за боклук в “Дружба”

pozhar otpadyci

През изминалото денонощие са били запалени отпадъци в контейнер за сметосъбиране в ж.к „Дружба“, в частни имоти в град Левски, град Долна Митрополия и в село Старосерци. Пожарите са без преки материални загуби.

Споделете:

Прочетете също

Плевен: Ул. „Втора Задгарова“ остава без вода до 19 ч.

Плевен: Ул. „Втора Задгарова“ остава без вода до 19 ч.

Актуална информация Поради удължаване на ремонтните дейности по ул. „Втора Задгарова“ в град Плевен, водоподаването …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *