Държавата предоставя част от имот в град Левски на Министерството на ел. управление

MS

Правителството взе решение да предостави част от имот – публична държавна собственост безвъзмездно за управление на Министерството на електронното управление, за нуждите на Изпълнителна агенция „Инфраструктура на електронното управление“. Имотът – помещение на бул. „България“ № 58 в гр. Левски, е необходим за изграждане на комуникационен възел в изпълнение на инвестиция „Широкомащабно разгръщане на цифрова инфраструктура на територията на България“ по Националния план за възстановяване и устойчивост. Имотът е с отпаднала необходимост за Община Левски.

Споделете:

Прочетете също

Кметът на Искър: Настоявам за безкомпромисно разследване и законът да бъде приложен с цялата си строгост

Кметът на Искър: Настоявам за безкомпромисно разследване и законът да бъде приложен с цялата си строгост

Във връзка с трагичния инцидент, който се случи в гр. Искър, изразявам своите най-дълбоки съболезнования …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *