
Правителството взе решение да предостави част от имот – публична държавна собственост безвъзмездно за управление на Министерството на електронното управление, за нуждите на Изпълнителна агенция „Инфраструктура на електронното управление“. Имотът – помещение на бул. „България“ № 58 в гр. Левски, е необходим за изграждане на комуникационен възел в изпълнение на инвестиция „Широкомащабно разгръщане на цифрова инфраструктура на територията на България“ по Националния план за възстановяване и устойчивост. Имотът е с отпаднала необходимост за Община Левски.
Плевен прес | Новини и актуална информация Плевен Новини и актуална информация от Плевен, региона, България и света.