Дезинфектират ежедневно тролеите в Плевен

unnamed 3

Всички 54 тролеи в Плевен ще бъдат дезинфектирани. Това каза кметът на града Георг Спартански на брифинг в сградата на Общината.

Първото третиране на тролеите ще бъде днес от 14:00 на депото в “Дружба”.

Общият брой на тролеите, собственост на “Тролейбусни превози” АД, е 54 и всичките те ще минават на ежедневна дезинфекция“.– заяви пред медиите Спартански.

Ще има периодична дезинфекция и в изнесените звена на общинска администрация. Това са например Дирекция “Местни данъци и такси”, билетният център на автобусния транспорт, служба ЕСГРАОН и други.

Споделете:

Прочетете също

Повече от 40 отбора от страната показаха майсторство в турнира по уличен баскетбол 3х3 в Плевен

Повече от 40 отбора от страната показаха майсторство в турнира по уличен баскетбол 3х3 в Плевен

Общо 44 отбора от цялата страна се включиха тази година в провелата се в Плевен …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *