Владислав Николов напусна ГЕРБ

ВЛАДИСЛАВ
Владислав Николов. Снимка – фейсбук.

Владислав Николов, който е депутат в 44-то Народно събрание, избран с листата на ГЕРБ,

обяви на своята фейсбук страница следното:

“Днес, прекратих членството си в ПП “ГЕРБ” и подадох заявление за напускане на парламентарната група на партията, защото не намирам същата енергия, с която някога започнахме да работим.

Партията за мен никога не е била абревиатура, а кауза, идея и хора!

Благодаря на всички, с които работехме заедно през годините!”

Припомняме, че освен депутат,

Владислав Николов заемаше ръководна длъжност в структурите на ГЕРБ

като областен координатор на партията.

Споделете:

Прочетете също

Премиерът: Инициативата „Кошница с грижа“ е сериозен ангажимент на търговските вериги и отговаря на очаквания на потребителите и на производителите

Премиерът: Инициативата „Кошница с грижа“ е сериозен ангажимент на търговските вериги и отговаря на очаквания на потребителите и на производителите

Днес създаваме  стратегическо партньорство между търговските вериги и правителството, насочено към гарантиране на стабилност, предвидимост …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *