
Аварийни ремонти ще се извършват от екипи на ВиК днес, 14 ноември, в Плевен:
– на ул. „Плиска“ 5. Без вода остават между улиците „Карлово“, „Георги Бенковски“ и бул. „Русе“ е прекъснато, за да се предотврати наводнение в жилищна сграда. Очаква се ремонтните да приключат до 11:30 часа и водата да бъде пусната;
– в ж.к. „Сторгозия“, бл. 30 и бл. 62 – авариите ще се отстраняват от 09:30 до 13:00 часа, като без вода остават блокове 29, 30 и 72, както и района от блокове 62 и 63 до ДКЦ – 3;
– на ул. „Акад. Йордан Трифонов“ и ул. „Христо Ясенов“ – аварията ще се отстранява от 09:30 до 13:00 часа, като нарушено водоснабдяване ще има в района между бул. „Хр. Ботев“, бул. „Русе“ и ул. „Десети декември“.
В Червен бряг на ул. „Васил Левски“ се отсранява авария до 11:30 часа. Водата е спряна в ниската зона на града.
Отстраняват се аварии на разпределителни водопроводи и в селата Ленково и Пелишат. Водата ще бъде пусната до 15:00 часа.
Плевен прес | Новини и актуална информация Плевен Новини и актуална информация от Плевен, региона, България и света.