
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира актуалните теми в държавата пред журналисти в кулоарите на парламента. Относно изказването
си, че му се ходи на протести Борисов заяви:
„Да дойде Кирил Петков да ме покани. Искам и аз да протестирам, но не на техните протести.
Мога да омета пода с тях. Когато е трябвало да се бия, съм се бил в залите. Сега съм политик и искам да направя нещо за държавата“.
Ето какво каза още Бойко Борисов:
Плевен прес | Новини и актуална информация Плевен Новини и актуална информация от Плевен, региона, България и света.