Борисов за протестите: Мога да омета пода с тях, но съм политик. Когато е трябвало, съм се бил в залите (ВИДЕО)

Borisov

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира актуалните теми в държавата пред журналисти в кулоарите на парламента. Относно изказването

си, че му се ходи на протести Борисов заяви:

„Да дойде Кирил Петков да ме покани. Искам и аз да протестирам, но не на техните протести.

Мога да омета пода с тях. Когато е трябвало да се бия, съм се бил в залите. Сега съм политик и искам да направя нещо за държавата“.

Ето какво каза още Бойко Борисов:

Споделете:

Прочетете също

Безплатни ехографски прегледи за рак на гърдата ще се проведат в Плевен на 16, 17 и 18 юни

Безплатни ехографски прегледи за рак на гърдата ще се проведат в Плевен на 16, 17 и 18 юни

Безплатни профилактични прегледи за рак на гърдата ще се проведат в Плевен на 16, 17 …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *